HAKKIMIZDA

Anka Panel Yapı Malzemeleri Çatı Cephe Sistemleri ve Enerji Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, 30 yılı aşkın tecrübe, bilgi birikimi ve yeni neslin yenilikçi bakış açısını bir araya getirerek 2017 yılında Ankara’da kurulmuştur. 

Alanında uzman kadrosu, güçlü satış ağı ve deneyimli teknik ofisi ile mevcut sistemini oluşturan Anka Panel, sektördeki tecrübesi sayesinde satış ve satış sonrası hizmetleri, özellikle anahtar teslim taahhütleri ile kısa sürede üstün bir müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Anka Panel oluşturduğu güçlü iş birlikleri ile poliüretan, poliizosiyanurat, polistren (eps), polikarbon aydınlatma levhaları, taşyünü dolgulu ve membranlı sandviç panellerin tedarikçisi olarak malzeme satışı ve malzeme montajı hizmeti vermektedir.

Anka Panel, başarının ekip ruhu ve müşteri memnuniyeti ile mümkün olduğunu kendisine ilke edinerek talep sizden, hizmet bizden düşüncesi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. 

Misyonumuz

Yapı sektöründe daima ileri teknolojiyi takip ederek yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak, sektördeki ihtiyaçlara duyarlı şekilde farklılık ve katma değer yaratarak insanlığa ve gelecek kuşaklara artı değer katan bir yere sahip olmak.

Vizyonumuz

Tedarikçisi olduğu güçlü markalar için hizmet verdiği alanlarda yenilikçi, güvenilir, kaliteden ödün vermeyen kurumsal yapıyı oluşturmak ve yapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek  Türkiye ekonomisine güç katmak.

Sohbet başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?